VIDEÓALBUM | PILLANGÓ MAGAZINOK: 2020. | 2019. | 2018. | 2014. | 2012. | 2011. | 2010. | 2009. | 2008. 

Kérünk, hogy személyi jövedelemadód egy százalékát ajánld fel a Magyar Lupus Egyesületnek!
Adószámunk: 18157860-1-06

Laborvizsgálatok autoimmun rendszerbetegségben

Az autoimmun rendszerbetegségekben sokszor általános panaszokkal, visszatérő lappangó kiújuló tünetek miatt keresi  fel ismételten orvosát a beteg. Máskor – szerencsére ritkán – heveny, életveszélyes állapotban, hemolízis, veseelégtelenség, trombózis miatt kerül először ellátásra. A diagnózis általában hosszabb ideig bizonytalan, mert egy-egy szervrendszer érintettsége csak hónapok, évek alatt válik nyilvánvalóvá.

 


Dr. Szoboszlay István

Ez a tartalom csak a Magyar Lupus Egyesület tagjai számára elérhető!

  • Ha tagja vagy a Magyar Lupus Egyesületnek, akkor ide kattintva tudsz bejelentkezni.
  • Ha nem vagy tagja a Magyar Lupus Egyesületnek, de szeretnél tagságot váltani, ide kattintva tudsz online belépni.